JForce Teknik Destek
TR - EN
JForce
Jforce Facebook JForce Linkedin Jforce contact us
 
IBM Pure Systems
 
IBM PURE SYSTEMS

Basit, açık, esnek ve verimli BT'nin zamanı geldi.

Aynı büyüklükteki bir alanda diğer birçok uygulamanın sağladığından iki kat daha fazlasını elde edin, enerji maliyetlerini %40 düzeyine varan oranda düşürün ve sürekli yönetim maliyetlerini azaltın. Sunucuları,işletim sistemlerini ve hipervizör seçeneklerini destekleyen tümü bir arada platformu.

Blade sunucusunun ötesine geçen tavizsiz tasarımıyla, IBM Flex System gerçek anlamda oyunu değiştiriyor. Sadece şu anda değil, gelecekte de.

PureMaliyet

PERFORMANS : IBM testlerine ve IBM System x Sanallaştırma Sunucu Birleştirme boyutlandırma metodolojisine dayanmaktadır. IBM Flex System x240, önceki nesil BladeCenter blade sunucularına göre 2,7 kat daha fazla En Yoğun Kullanım Oranına Sahip Sanal Makine olanağını desteklemektedir. PureFlex System, Flex System x240 Bilgi İşlem Sunucusunun daha yüksek toplam bellek kapasitesine bağlı olarak blade sunucularına göre daha iyi ölçeklenmiş performans sağlamaktadır.

ENERJİ TASARRUFU. Flex System Bilgi İşlem Sunucusu x240, önceki nesil Intel x86 işlemci teknolojisine kıyasla %40 oranında daha az enerji harcamaktadır.

DÜŞÜK YÖNETİM MALİYETİ: PureFlex System'den “önce” ve PureFlex System'den “sonra”. 6 şirketten oluşan bir grubun sonuçlarına göre, tahmin edilen en yüksek sistem yöneticisi verimliliğinde %57 ve ortalama olarak %42 artış tahmin edilmiştir. International Technology Group'un “Value Proposition for IBM Next Generation Platform System” teknik belgesinden alınmıştır.

HIZLI VE BASİT BAŞLANGIÇ: IBM dahili Araştırma ve Geliştirme tahminlerine ve ölçümlerine göre: IBM Flex System yönetim sunucusunun kuruluşu 131 dakika sürmektedir. BladeCenter için eşdeğer bir kuruluş 388 dakika sürmektedir. “Sipariş üzerine oluşturulan yapılandırma” yaklaşımına dayanmaktadır ve buna bağlı olarak çok hesaplıdır. Örneğin, önceden yapılandırılmış seçenekler (Express, Standard, Enterprise) değerlendirildiğinde, çok daha fazla tasarruf sağlamaktadır. %60 oranında tasarruf elde edilmektedir. Önceki nesil blade sunucularla karşılaştırıldığında belirli müşteri ortamları ve sonuçları farklılık gösterebilir.