JForce Teknik Destek
TR - EN
JForce
Jforce Facebook JForce Linkedin Jforce contact us
 
Çözüm Ortakları
 
Çözüm Ortakları

IBM
IBM

IBM, 80 yıllık iş geliştirme desteğiyle beraber, dünyanın en büyük bilgi teknolojisi kuruluşlarından biridir. Dünyada bir çok anahtar sanayiyi destekleyen IBM Satış ve Dağıtım, IBM teknolojilerini uygulamak için dünya çapında bir çok firmayla çalışmaktadır.

IBM Premier Business Partner olan JForce, IBM'in donanım ve yazılım çözümlerine yatırım yapmaktadır. JForce çalışanları IBM çözümlerinde eğitimli ve bilgilidir. JForce, IBM'in geleneksel ürünleri ve yeni e-İş çözümleri konusunda destek vermektedir. JForce çalışanları, bilgi seviyelerini sürekli yükseltmekte ve bu bilgileri kullanarak, IBM platformunu ve bu platformda çalışan IBM çözümlerini pazara sunarak sermayeye dönüştürmektedir.

BSafe
BSafe

Bsafe Information Systems 1983 Ltd. IBM iSeries (AS/400), zSeries (Mainframe) ve Açık Sistemler için ağ ve veri güvenliği ürünleri geliştirir ve pazarlar. Şirket ayrıca güvenlik alanında özel projeler de yönetmektedir.

Son yıllarda bir çok faktör, veri işlemlerinde güvenliği en önemli kriterlerden biri haline getirmiştir. Bu faktörler, veriye Internet ve diğer ağlardan ulaşım gibi teknolojik avantajları ve hassas verilerin bilgisayar sistemleri içinde daha fazla kullanılmasını içermektedir.

2002 yılında Bsafe, IBM ile Bsafe/Global Security ürünlerinin satışı konusunda çok uluslu bir anlaşma imzaladı.

MyDrive
MyDrive

MyDrive Solutions Limited 2010 da Kurulmuş sürücü davranış ve alışkanlıklarını ölçümleme üzerine araştırma ve geliştirmeleri ile tanınan bir firmadır. Sürücü profilleme konusunda patentli özel bir matematiksel algoritma ile temel olarak sigorta şirketlerine yönelik çözümler üretmektedir. Şirketin asıl işlevi donanım bağımsız gelen lokasyon bilgilerini analiz etmek ve sürüş analizini raporlamaktır.  Bu kapsamda oluşturulan çözüm, sigorta şirketleri yanı sıra Filo yöneticileri içinde kullanılabilmektedir. JFORCE işbirliği ile oluşturulan çözüm için tıklayınız.

Lenovo
Lenovo

Lenovo is dedicated to building exceptionally engineered personal computers. Lenovo’s business model is built on innovation, operational efficiency and customer satisfaction as well as a focus on investment in emerging markets. Formed by Lenovo Group’s acquisition of the former IBM Personal Computing Division, the company develops, manufactures and markets reliable, high-quality, secure and easy-to-use technology products and services worldwide.

Oracle
Oracle

Oracle'ın işi bilgidir - bilginin nasıl yönetildiği, nasıl kullanıldığı, nasıl paylaşıldığı ve nasıl korunduğu. Dünya'nın en büyük gelişmiş yazılım kuruluşu olan Oracle, iş-veritabanı yazılımı, özel yazılım, iş zekası, iş uygulamaları ve iş birliği konularının her bir evresinde çözüm sunan tek firmadır. Oracle'la beraber, sonuçların ölçümü, iş süreçlerini geliştirme ve tek bir güven bağlantısı kurma konularında yardımcı olacak bilgiler alabilirsiniz.

Vision Solutions
Vision Solutions

Vision Solutions, IBM System i platformları için yüksek kullanılabilirlik ve devamlı kullanılabilirlik çözümleri sunar. Şirket, 1992 yılında kurulmuş ve 2006 yılında iTera firması ile birleşerek, 3000 müşterisi ile en büyük Yüksek Kullanılabilirlik çözümleri firması konumuna gelmiştir. Oluşan yeni firma, IBM System i platformunun yüksek kullanılabilirliğinı arttırmak ve veri yönetimi süreçleri için yazılım geliştirmeye odaklanmıştır.

JFORCE ve VISION Solution ile oluştrulan çözüm ayrıntısı için Tıklayınız..

Vector
Vector

Otomotiv acentaları arasındaki rekabet hiç bir zaman olmadığı kadar yüksek. Rekabette daha önde olmak ve müşteriye daha çok zaman ayırabilmek için günlük işleri daha etkin yapabilmek için bir ürüne ihtiyacınız var.

Vector firması tarafından geliştirilmiş bulunan "Otomotiv Bayi Paketi" (CDP) yazılımı, pazarda önde olmanız için ihtiyaç duyduklarınızı size sunuyor.

CDP, her tür ve büyüklükteki otomotiv bayileri için geliştirilmiş köklü bir yazılım paketidir. Memnuniyeti yüksek müşterilerimiz arasında otomobil, motosiklet, kamyon ve traktör bayileri ve ilgili sektörlerden firmalar bulunmaktadır. CDP yazılımının fark yaratan özellikleri, pazarlama ve iş fırsatlarını artıracak gelişmiş fonksiyonelitesi ve yüksek güvenirliğidir.