JForce Teknik Destek
TR - EN
JForce
Jforce Facebook JForce Linkedin Jforce contact us
 
Kurumsal
 
Kurumsal

HAKKIMIZDA

JFORCE Bilişim Teknolojileri kurumsal müşterilere platfrom bağımsız çözüm ve hizmetler sunmak, güncel teknolojiler konusunda eğitim/danışmanlık hizmetleri vermek ve tüm bilişim ihtiyaçlarını tek kaynaktan karşılayabilmek amacıyla Haziran 2003'de İstanbul'da kurulmuştur. 

Ayrıca 2012 Mart ayından bu yana da Ankara’da siz değerli müşterilerimize ulaşmaktayız.

Bir IBM Premier Business Partner olarak, JFORCE Bilişim Teknolojileri A.Ş., zSeries ve Lotus hariç olmak üzere tüm IBM donanım ve yazılımları üzerine çalışmaktadır. iSeries, Linux ve Java platformlarındaki deneyimiyle beraber JFORCE, iSeries platformu üzerinde lider çözüm sağlayıcıdır. 

Eğitimli ve IBM sertifikalı çalışanlarıyla, yeni teknolojilere hızlı uyum sağlamakta ve karmaşık LPAR kurulumlarını yapabilmektedir. 2003 - 2009 yılları arasında kesintisiz her yıl IBM Türkiye'den "En Çok Satış Yapan iSeries Çözüm Ortağı" ödüllerini, 2009 yılında da Türkiye’ de 70. yılını kutlayan IBM Türkiye’ nin “70. Yıl Özel Ödülü” nü almıştır. 

JFORCE; Java Teknolojileri, elektronik-iş (e-business), kurumsal zeka (business intelligence) ve veri ambarı (data warehouse) ile IBM donanım platformu konusunda uzmanlaşmış deneyimli, dinamik ve sertifikalı (IBM/LINUX/ORACLE/SUN) personeli ile, ağırlıklı olarak Kamu, Sigorta, Otomotiv, Üretim ve Sağlık-ilaç-kozmetik sektöründe faaliyet göstermektedir.

Vizyonumuz

JFORCE’u; yetkinliği, çözümleri ve etik değerleri ile sektörde söz sahibi markalardan biri haline getirmektir. Bilişim teknolojilerindeki yenilikleri özümseyerek sunduğu katma değerli çözümler ile, müşterilerinin değişen ve artan rekabet koşullarına adapte olmasını sağlayan güvenilir bir teknoloji firması olmaktır.

Kurumsal