Hakkımızda

Tarihçemiz

Platform bağımsız anahtar teslim çözüm ve hizmetler sunan, güncel teknolojilere yönelik eğitim, danışmanlık hizmetleri veren ve müşterilerimizin tüm bilgi teknolojileri ihtiyaçlarını tek elden karşılayan firmamız 2003 yılında İstanbul'da kurulmuştur. 2012 yılında Ankara'da ikamet eden müşterilerimize hizmet vermek üzere Ankara Ofisimizi açtık.

 

Sektör tecrübemiz sayesinde Bankacılık, Sigortacılık, Kamu, Üretim, Sağlık, Enerji ve Telekomünikasyon sektörlerinde faaliyet göstermekte ve ara katman yazılımlarındaki uzmanlığımız ışığında her sektörde inhouse ve b2b entegrasyon, akıllı iş süreçleri ve nesnelerin interneti konularında eğitim, danışmanlık, uygulama ve anahtar teslim projeler sunmaktayız. IBM, Cisco, Huawei, Lenovo gibi sektör liderleri ile iş ortaklıkları ve teknik sertifikasyonlarla belgelendirilmiş niteliklere sahip çalışanlarımızla birlikte donanım, iletişim, güvenlik, yedekleme ve iş sürekliliği konularında çözümler üretiyoruz.

 

Java Teknolojileri alanında Türkiye'nin liderlerinden biri olarak, IBM yazılım ürünleri ve açık kaynak kodlu uygulamalar ile müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yönelik katma değerli çözüm ve hizmetler sunuyoruz.

Vizyonumuz

Türkiye'nin lider teknoloji şirketlerinden biri olan JFORCE; müşterilerinin kar hanesine anında değer katan yenilikçi finansal çözümleri ile en çok aranan uluslararası teknoloji şirketlerinden biri olacaktır. JForce, EMEA bölgesinde yapay zeka ile güçlendirilmiş yenilikçi IBM iş otomasyonu ve entegrasyon çözümleri için 1 numaralı sağlayıcı haline gelecektir. Sigorta ve bankacılık alanındaki dikey uzmanlığımız ve çalışanlarımıza yaptığımız yatırım bizi her zaman farklı kılacaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak, sistem ve yazılım çözümleri portföyümüzle en yüksek değeri sunuyoruz. Müşterilerimizin başarısını kendi başarımızın önünde tutarak uzun vadeli ortaklıklarla başarıya ulaşıyoruz. Dijital dönüşüm, ancak bilişsel teknolojilerle güçlendirilmiş iş otomasyon teknolojileri ile gerçekleşebilecek temel odak noktamızdır. Teslim ettiğimiz her projede verimliliği ve süreç etkinliğini artırıyoruz. Her projeyi kalite süreçleriyle uyumlu mükemmelliğe odaklanarak gerçekleştiriyor ve müşteri başarısını garanti ediyoruz. İnsana yatırım yapar, bilgi edinme ve beceri geliştirme ile potansiyellerini en üst düzeye çıkarırız. Yenilikçilik, yaratıcılık ve müşterilerimiz için en güvenilir ortak olmak misyonumuzdur.

 

Değerlerimiz

Export-Import Banking

Bütünlük

Tüm eylemlerimizde dürüstlük ve adaleti sağlarız.

Private Banking

İnsana Değer Veririz

Herkese nezaket, haysiyet ve saygıyla davranırız. Her bireyin çeşitliliğine ve gücüne inanıyoruz.

Case Study

Müşteri Odaklılık

Müşteri memnuniyeti ve değer yaratma, her adımda temel itici gücümüzdür.

Customer Engagement and Personalization

Sürekli İyileştirme

İyi asla yeterli değildir; sürekli daha iyisi için çabalarız.

Inv

Yenilikçilik

Sürekli olarak ilerliyor, yenilikler yapıyor ve gelişiyoruz.

Transparency

Şeffaflık

Stratejimiz, başarılarımız ve hatalarımız şeffaftır, paylaşmaktan, dinlemekten ve öğrenmekten korkmayız.

Hakkımızda

Message From GM Ikon

Genel Müdürümüzden